Silkroad Online - Knight Online | Metin2 Hileleri | Cabal Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2hile.net Metin2 Hileleri , Onlineoynuyoruz.com Silkroad Online , Onlineoyun.7forum.net Conquer Online

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Muhteşem Yüzyıl İzle - Kurtlar vadisi pusu son bölüm

House of the Dead 3

YazarMesaj
haykolik
Admin
Admin
haykolik

House of the Dead 3 Empty
MesajKonu: House of the Dead 3   House of the Dead 3 Icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 12:45 pm

House of the Dead 3 House-of-the-dead-3[/center]

Bilgisayar İçindir

Oyunun Açıklaması:
Serinin devam oyununda grafikler hemen göze çarpıyor. Eski bir oyun olduğunu düşünüyorum. Çıkış tarihlerinden net haberim olmasa da oyunun wii versiyonunu gördüm. O kadar eski olmasa gerek. Karakterler arasında sürekli geçiş olması ve bitmeyen aksıyon oyuna renk katıyor. Sürekli ana karaktere bağlı kalmama güzel olmuş. Grafikler daha önce de dediğim gibi güzel. Özellikle zombileri parçalarken son derece zevk alacaksınız. Yine hep aynı şekilde parçalanıyor ama tabi önceki oyunlara göre onlarca parçalanma şekli eklenmiş. Mekanlardaki objeleri vurarak daha hızlı halledebilirsiniz. Tabi önceki oyunlarda olduğu gibi masum insanları kurtarma olayımız oyunumuzun kaderini değiştirebiliyor. Oyunun bölüm sonlarındaki büyük yaratıklar boss da diyebiliriz önceki oyunlara göre daha kindar. Bazıları oyun boyunca peşinizi bırakmıyor. Bunları öldürürken yapacağınız seri ataklar onu öldürürkenki harcayacağınız çabayı azaltmanızı sağlayacaktır. Yapacağınız güzel bir nişan ile tepesine taş düşürmek veya tam yanından geçtiği bir varili patlatmak gibi. Son söz direk ben eğlenmek istiyorum stres atmak istiyorum diyenler için ideal bir oyun. 2029 da heryer zombi olacak haberiniz olsun oyunun konusuna göre. 2019 muydu tam bilmiyorum. Şimdiden bile bu zombileri görmek mümkün seçim sonrasında.

Rapidshare Download Linkleri:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

CRACK: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

House of the Dead 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» House Permit(Ev yapma görevi)