Silkroad Online - Knight Online | Metin2 Hileleri | Cabal Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2hile.net Metin2 Hileleri , Onlineoynuyoruz.com Silkroad Online , Onlineoyun.7forum.net Conquer Online

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Muhteşem Yüzyıl İzle - Kurtlar vadisi pusu son bölüm

Boden+Gaul-Update (Slotlara,Metin Taşına Yaklaş Kendisi Vursun)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Boden+Gaul-Update (Slotlara,Metin Taşına Yaklaş Kendisi Vursun) Empty
MesajKonu: Boden+Gaul-Update (Slotlara,Metin Taşına Yaklaş Kendisi Vursun)   Boden+Gaul-Update (Slotlara,Metin Taşına Yaklaş Kendisi Vursun) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 1:28 am

1. Değiştireceğiniz dosyaların yedeklerini alınız..
2. Pazar kurarken yedeğinizi geri yükleyiniz. Birçok kişi pazarda bu hile yüklü iken kurmuş, farklı bayraklar pazarda gezerken oto vurmakta ve buda hileye girdiği için ban yersiniz...
3. Bir süre sonra oyundan atabilir. Oyundan atma genellikle güncel olmayan metin2'lerde yaşanmakta. Bu yüzden metin2.exe'den oyunu çalıştırın ve torrentten güncelleme yapınız. Daha sonra Dosyaları değiştirin...
4. Üstünüzdeki eşyaları çıkartıp takma işlemi kilitlidir. Herhangi bir nesneyi çıkartıp takamazsınız...
5. Üçüncü ve dördüncü maddeler benim gözlemlediğim dosyanın hatalarıdır.
6. Kurulum için herhangi bir soru sormayınız, 2 adet video koydum biri youtobe biri facebook daha ne olsun videoyu izleyin kurulum içindedir...
7. Hackshield'e kesinlikle yakalanmaz, siz yeterki başkalarına video aldırtmayın....
8. Dosyayı ben editlemedim, Polonya sitesinden alıntıdır
http://onlineoyun.forumotions.net

Boden+Gaul-Update (Slotlara,Metin Taşına Yaklaş Kendisi Vursun)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin 2 Görev Listesi 1~60
» Metin 2 Görev Listesi 1~60
» Metin 2 ' de Nasıl Video Çekilir ?
» [ YENİ ] Metin 2 Multi Hack Sellector 8.0
» Metin 2 de Kendi Local Serverini Kurmak İsteyenler içeri...