Silkroad Online - Knight Online | Metin2 Hileleri | Cabal Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2hile.net Metin2 Hileleri , Onlineoynuyoruz.com Silkroad Online , Onlineoyun.7forum.net Conquer Online

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Muhteşem Yüzyıl İzle - Kurtlar vadisi pusu son bölüm

Para Kasma taktiği (%100 Çalışıyor )

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Para Kasma taktiği (%100 Çalışıyor ) Empty
MesajKonu: Para Kasma taktiği (%100 Çalışıyor )   Para Kasma taktiği (%100 Çalışıyor ) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 6:42 pm

Öncelikle oltanız +4 üstü olmalıdır (Daha fazla istiridye düşsün) benim oltam +5 mesela EasyMetin2 nin balık hilesini kullanıcaz Kullanmı;
1-Balık işaretine tıklayalım
2-ayarlara tıklayalım
3-Altın Balık hariç tüm balıkları işaretleyelim (bunun nedeni bu pahalıya satılabilirir)NOT: bunları işaretlememizin sebebi balıgı tuttugunda öldürür
4-zaman dilimini 1.9 yapalım
Şimdi sıra geldi asıl konuya en az 10 tane istiridye tutuyoruz (10 tanesinden en az 1 tane inci çıkar bana 5 taneden 4 tane inci çıktı ayrıca tutmak zorunda deiliz paramız varsa satın alabiliriz)
NOT: bu istiridyeleri tutar tutmaz açmıyoruz
şimdi ch1 e geçin tanesini normal fiyatının 2 katına koyun mesela bi tane istiridye 15 m siz onu 40-50 m e koyun ki almasınlar(fiyatını siz belirleyin ama almasınlar o istiridyeyi) 5 dk kadar öyle bekleyin sonra pazarı bozun bozar bozmaz hepsini sırayla açın hızlı bir şekilde en az 1-2 tane inci çıkar
NOT2: bana toplam 1 kırmızı 2 mavi 5 beyaz inci çıktı Para Kasma taktiği (%100 Çalışıyor ) Smile

Şans işi demeyin arkadaşlarıma söyledim hepsinde oluyor.Şans işi diyenlere bir sözüm var oda şu ki ''yanlış yapmışsınızdır =)'' bunun şansla alakası yok sistem böyle iyi inciler Para Kasma taktiği (%100 Çalışıyor ) Smile
http://onlineoyun.forumotions.net
ckrylmz

ckrylmz

MesajKonu: Geri: Para Kasma taktiği (%100 Çalışıyor )   Para Kasma taktiği (%100 Çalışıyor ) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 9:55 pm

Denemeye değer sağol Very Happy
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Para Kasma taktiği (%100 Çalışıyor )   Para Kasma taktiği (%100 Çalışıyor ) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 9:56 pm

Dene bakalım oluyo mu Smile Ben denedim oluyo muhteşem hemde
http://onlineoyun.forumotions.net

Para Kasma taktiği (%100 Çalışıyor )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oto kasma programı
» EasyMetin2 Bot | Müthiş Otomatik Kasma Hilesi Türkçe Beta Versiyonu
» Madalyon Düşürme Hilesi %100 Çalışıyor. (Denenmiştir)
» M2 multihack v9.0+v91 Hile+BaLik botu denenmistir caLisiyor
» Metin2 Balık Botu 3.0.3 Güncellemeden Sonra Calısıyor