Silkroad Online - Knight Online | Metin2 Hileleri | Cabal Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2hile.net Metin2 Hileleri , Onlineoynuyoruz.com Silkroad Online , Onlineoyun.7forum.net Conquer Online

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Muhteşem Yüzyıl İzle - Kurtlar vadisi pusu son bölüm

Buna DikkaTTT ..!!!

2 posters
YazarMesaj
base614

base614

Buna DikkaTTT ..!!! Empty
MesajKonu: Buna DikkaTTT ..!!!   Buna DikkaTTT ..!!! Icon_minitimeSalı Kas. 03, 2009 8:24 pm

Oyunseverlerin bilgisine sanırım belli bi kesim biliyordur bunu ancak yinede bilmeyenler için bir uyarı niteliğinde.Oyun içinde kim olursa olsun size gönderilen mailler de kredi , noah , item vs. kazandınız gibisinden iletilerle yönlendirilmeye amaçlanmış mesajlar vardır.Burada dikkat etmeniz gerekli husus oyunun resmi sitesi harici sitelere giriş yapmamanız gerektiği.Kesinlikle bu türden aldatıcı ve yanıltıcı sitelere güven duyup tekrar ediyorum kesinlikle giriş yapmayın!...Giriş yaptığınız taktirde çarınızın soyulma zarar görme gibi ihtimalleri büyük olup ahlaki olarakda çarınız ile online olup oyun içi tanışlarınıza hayasızca edepsiz laf edip ahlaksız düşüncelerini dile getirmektedirler.Resimde göstermek istediğim örnekte olduğu gibi bu tip kişilerin teşhir edilip kesinlikle yönelttikleri sitelere giriş yapmayınız.
kaptan15

kaptan15

Buna DikkaTTT ..!!! Empty
MesajKonu: Geri: Buna DikkaTTT ..!!!   Buna DikkaTTT ..!!! Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 5:49 pm

ben bunu bilmiyordum sağol

Buna DikkaTTT ..!!!
1 sayfadaki 1 sayfası