Silkroad Online - Knight Online | Metin2 Hileleri | Cabal Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2hile.net Metin2 Hileleri , Onlineoynuyoruz.com Silkroad Online , Onlineoyun.7forum.net Conquer Online

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Muhteşem Yüzyıl İzle - Kurtlar vadisi pusu son bölüm

Metin2TR - Oyun Kurulum Kılavuzu [Geniş Resimli Anlatım]

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Metin2TR - Oyun Kurulum Kılavuzu [Geniş Resimli Anlatım] Empty
MesajKonu: Metin2TR - Oyun Kurulum Kılavuzu [Geniş Resimli Anlatım]   Metin2TR - Oyun Kurulum Kılavuzu [Geniş Resimli Anlatım] Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:35 pm

Metin2TR - Oyun Kurulum Kılavuzu
[Geniş Resimli Anlatım]

1) Yeni Hesap Oluştuma:
Alttaki linke tıklayarak oyun için bir hesap oluşturacaksınız.

TIKLA HESAP OLUŞTUR !

Bu linke girdiğinizde karşınıza alttaki gibi bir bölüm açılacak ;

Metin2TR - Oyun Kurulum Kılavuzu [Geniş Resimli Anlatım] Adszrou

1. Hesap adınız: Oyuna giriş adınızdır. (Oyundaki görünecek adınız degil...)
2. Giriş şifreniz: Oyuna giriş için kullanacagınız şifredir.
3. İletişim mail adresi: Kayıt işlemi bittiginde size bir onay maili gelir. Bu nedenle dagru bir adres belirtin.
4. METIN2 oyununun kullanimi ile ilgili genel sartlar ve durumlar. Her oyuncunun bilmesi ve kabul etmesi gerekir.
5. Formu doldurduktan sonra kaydol butonuna basarak işlemi tamamlayın...
Bu işlemden sonra mail gelen kutunuza girerek " Metin 2 - Kayit isleminiz " başlıklı maili açın. Bu gelen mailde hesap bilgilerinizi göreceksiniz ve onay linkine tıklayarak kayıt işlemini tamamlayacaksınız.

Not: Bu mail gelen kutunuzda görünmüyorsa önemsiz posta klasörünü kontrol edin. ( önemsiz posta / spam / junk mail... vs )

Eger bu aşamaya kadar bir sorun olmadıysa " Kayıt Tamamlandı " yazısını göreceksiniz...

2) Oyunu Bilgisayarınıza İndirme:

Alttaki linke tıklayarak oyun kurulumu dosyasını indireceksiniz , ilk inen dosya çabuk iner , masaüstüne gelir kurulumu başlatırsınız .

Tıkla İNSİN!

3) Oyunun Kurulumu:

Masaüstüne kaydettiginiz dosyayı çift tıklayın. Alttaki görüntüde oldugu gibi kurulum başlayacaktır.

Metin2TR - Oyun Kurulum Kılavuzu [Geniş Resimli Anlatım] 02uj3

Yüke butonuna basarak kurulumun bitmesini bekleyin....

4) Oyunun Çalıştırılması:

Oyun setup'unu yükledikten sonra masaüstünüze Metin2 simgesi gelecektir her zaman o exe'den oyunu başlatabilirsiniz !

Önce otomatik olarak oyun yeniliklerini kontrol edecek ve gerekli dosyaları kendiliğinden güncelleyecek. Bu her açılışta yaşanmaktadır. Baglantı hızınıza baglı olarak 1-2 dakika sürebilir.

Daha sonra alttaki ekran görünecek ve "Oyunu Başlat" torrent eklentisi yüklenecek , yükleme bittikten sonra oyun ana ekranına gireceksiniz...

Metin2TR - Oyun Kurulum Kılavuzu [Geniş Resimli Anlatım] Adszbg

Oyuna Giriş :

Oyun giriş ekranı karşınıza çıktıgında buradan istediginiz kanalı seçerek (CH1, CH2,CH3,CH4.) kullanıcı adınız ve şifreniz ile karakter penceresine geçeceksiniz.

Kanalların birbirinden farkı yoktur, aynı haritalar, aynı görevler mevcuttur. Oyundaki yogunlugu azaltmak amacı ile yapılmış bir sistemdir. Ancak farklı kanallardaki oyuncular birbirini göremez.

6) Karakter Oluşturma ve Karakter Seçimi:

Bu ekrana ilk girişinizde size ait bir karakter olmayacaktır. Önce karakter oluşturmamız gerekecek.

Metin2TR - Oyun Kurulum Kılavuzu [Geniş Resimli Anlatım] 04ze3

Resimde belirtilen oluştur butonuna basarak ilk karakterinizi oluşturun.

Öncelikle imparatoluğunuzu seçmeniz gerekecek , alttaki resimde gördüğünüz gibi üç ayrı imaparatorluk mevcuttur.

Metin2TR - Oyun Kurulum Kılavuzu [Geniş Resimli Anlatım] 05by5

Not: Farklı imparatorluktaki oyuncular birbirinin dillerini anlayamaz. Oyunda yapılmış gerçekçi bir düzendir. Oyunu oynayan herkes Türkçe yazmasına rağmen , farklı imparatorlukların oyuncuları birbirinin mesajlarını göremez. Bunun için lisan kitapları vardır. Yani dil eğitimi. Oyunun ilerleyen bölümlerinde bu kitapları bulup diger imparatorlukların dillerini anlayabilir ve diger imparatorluklardaki oyuncular ile mesajlaşabilir , bunun bir diğer yolu ise lisan yüzüğü'dür. En fazla 30 günlük süre ile takılabilir ve o süre zarfında diğer tüm imparatorluklar ile konuşulabilir.

İmapratorluk seçiminizi yaptıktan sonra karakterinizin seçimi geliyor.
Burada oyunda kontrol edeceğiniz ve insanların sizi taniyacagi kişiyi oluşturacaksınız.

Karşınıza 4 degişik karakter çıkacaktır. (Savaşçı, Ninja, Sura ve Şaman) her karakterin kendine göre özellikleri ve yetenekleri vardır.

Metin2TR - Oyun Kurulum Kılavuzu [Geniş Resimli Anlatım] 06vx8

1) Seçtiginiz karakter hakkında bilgi verilen bölümdür.
2) Karakterinizin hangi alanda başarılı oldugunu belirleyen degerlerdir.

HP: Yaşam / Enerji Degeri
SP: Büyü / Beceri Kullanım Degeri
STR: Vuruş Gücü / Hasar Verme Degeri
DEX: Alınan hasarı en aza indirme / Savunma

3) Oyunda Görünecek olan karakter adınız.
4) Her karakterin iki farklı görünümü vardır. Buradan değistirebilirsiniz.
5/6) Bu kılıçlar ile 4 karakterden istediginizi seçebilirsiniz...
Ayarlarınızı yapıp "Oluştur" butonuna bastıgınızda karakteriniz hesabınızın içerisine eklenir ve artık oyuna giriş yapabilirsiniz.

Not: Sadece Resimler alıntıdır anlatım bana aittir.
http://onlineoyun.forumotions.net

Metin2TR - Oyun Kurulum Kılavuzu [Geniş Resimli Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım]
» Dönüşüm Klavuzu [Geniş Resimli Anlatım]
» Derece Puan Sistemi (Geniş Resimli Anlatım)
» Dolunay,Kdp,Syh,Gby,Antik Çan - Düştüğü Yerler [Geniş Resimli Anlatım]
» Sürgün Mağarasına Giriş için "Kan taşı" Görevi [Geniş Resimli Anlatım]