Silkroad Online - Knight Online | Metin2 Hileleri | Cabal Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2hile.net Metin2 Hileleri , Onlineoynuyoruz.com Silkroad Online , Onlineoyun.7forum.net Conquer Online

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Muhteşem Yüzyıl İzle - Kurtlar vadisi pusu son bölüm

Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım]

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım] Empty
MesajKonu: Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım]   Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım] Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:40 pm

Evlilik Rehberi

Oyun içerisinde evlenebilmeniz için karakterlerin en az 25 level olması gerekir. Evlenecek iki karakter arasındaki level farkı 15 den büyük olamaz.

Oyundaki partnerinizle evlenebilmek için gerekli olanlar;

1 ) 2 adet Söz yüzüğü ( Her oyuncu için 1 tane )
2 ) Bayan karakter için Gelinlik ve Buket, Erkek karakter için Smokin
3 ) Salon kirası 1.000.000 yang

Söz yüzüğünü nasıl elde edilir?

Söz yüzüğünü ticaret yoluyla diğer oyunculardan alabilirsiniz. Veya her bekar oyuncu “Söz yüzüğü” elde edebilmek “Yaşlı Kadın” dan görev alabilir. Bulunduğunuz Krallığın 1nci köyündeki Yaşlı Kadına giderek, “Gümüşçünün intikamını al!” seçeneğinden görevi alabilirsiniz.

Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım] 2u95uaa

Bu görevi tamamlamak için 30 tane Jin-Hee öldürmeniz gerekir. Jin-Hee’ler krallığınızın 1nci köyünde bulunur. Görev sonunda 1 adet "Söz yüzüğü" kazanırsınız.

Gelinlik, Buket ve Smokin nereden alınır?

Diğer oyunculardan ticaret aracılığıyla veya krallığınızın 2nci köyündeki “Seyyar satıcı”dan;
Gelinlik : 2.500.000 yang
Smokin : 2.500.000 yang
Buket : 100.000 yang
karşılığında alınabilir.

Nasıl evlenilir?

Erkek karakter smokini giyer, envanterinde 1 adet “Söz yüzüğü” ve 1.000.000 yang para bulundurur. Bayan karakter Gelinlik ve buketi giyer, 1 adet “Söz yüzüğü”nü envanterinde hazır bulundurur.
Partnerlerden bir tanesi, Yaşlı Kadına tıklayarak “Evlenmek İstiyorum” der. Açılan pencereye yanındaki Partnerinin karakter ismini yazar ve tamam der.
Diğer partnerde resimdeki gibi “Evlenme teklifini kabul ediyor musunuz?” şeklinde soru çıkar. Buna 25 saniye içinde cevap vermelisiniz.

Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım] 2akjzip

Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım] 34so7iq

Eşiniz tamam dedikten sonra sizin ekranınızda resimdeki yazı çıkar ve Devam dediğinizde Düğün Salonuna ışınlanırsınız. Her partnerin envanterine 1 er adet “Nikah yüzüğü” gelmiştir.

Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım] Jts2ns

Artık Düğün salonundasınız. Burada Duygu Maskesi olmadan bütün duyguları kullanabilirsiniz.

Evlenme Tasarımcısı işlemleri

Nikah işlemlerini bu NPC’den tamamlarız. İlk tıkladığımızda 2 seçenek olur. “Evlilik izni” seçerek nikahı kıyarız. Evlilik izni’ne tıkladığımızda yine partnerimizin karakter adını yazarız. Ve onaylamasını bekleriz.

Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım] 2ahab9t

Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım] 23vj7h3

Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım] 15mxuzk

Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım] 2ag8bo5

Yeteri kadar eğlendikten sonra düğünü sonlandırmak için “Evlenme Tasarımcısı”na tıkladıktan sonra “Nikah Törenini Bitir”i seçiyoruz. Nikah tamamen sonlanmış olur. Nikahı sonlandırmak için eşinizin onayı gereklidir. Ondan olumlu yanıt geldiğinde siz ve salondakiler düğüne girdikleri noktaya geri ışınlanırlar.

Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım] 1zqdlxv

Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım] 2yjzojo

Nikah yüzüğü ne işe yarar?
Nikah yüzüğüne tıkladığınızda partnerinizin yanına ışınlanabilirsiniz. Örümcek zindanı(2nci kat), maymun zindanları, Şeytan Kulesi ve sürgün mağarasında eşinize ışınlanamazsınız.
http://onlineoyun.forumotions.net

Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sürgün Mağarasına Giriş için "Kan taşı" Görevi [Geniş Resimli Anlatım]
» Dönüşüm Klavuzu [Geniş Resimli Anlatım]
» Liderlik Klavuzu (Geniş Anlatım)
» Metin2TR - Oyun Kurulum Kılavuzu [Geniş Resimli Anlatım]
» Dolunay,Kdp,Syh,Gby,Antik Çan - Düştüğü Yerler [Geniş Resimli Anlatım]