Silkroad Online - Knight Online | Metin2 Hileleri | Cabal Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2hile.net Metin2 Hileleri , Onlineoynuyoruz.com Silkroad Online , Onlineoyun.7forum.net Conquer Online

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Muhteşem Yüzyıl İzle - Kurtlar vadisi pusu son bölüm

Sürgün Mağarası Heuk-Yong Bir Efsane'nin Günlüğü Görevi [Geniş Resimli Anlatım]

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Sürgün Mağarası Heuk-Yong Bir Efsane'nin Günlüğü Görevi [Geniş Resimli Anlatım] Empty
MesajKonu: Sürgün Mağarası Heuk-Yong Bir Efsane'nin Günlüğü Görevi [Geniş Resimli Anlatım]   Sürgün Mağarası Heuk-Yong Bir Efsane'nin Günlüğü Görevi [Geniş Resimli Anlatım] Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:33 pm

Sürgün Mağarası Heuk-Yong Bir Efsane'nin Günlüğü Görevi

Sürgün mağrasına giriş yapiyoruz. Yeni bir görev ile karşılaşıyoruz. Bir Efsanenin Günlüğü görevine. Bir çok arkadaşımız bu görevde zorluk çektiklerine şahit ve tanık oldum. Bende sizler için Sürgün mağrasının haritasını bulup gerekli yerleri işaretledim. Önce haritayı görelim ;

Sürgün Mağarası Heuk-Yong Bir Efsane'nin Günlüğü Görevi [Geniş Resimli Anlatım] Buzzindangreviveharitas

Resmi göremeyenler için; TIKLA RESİMİ GÖR !

Kırmızı ile işaretlediğim noktalar sizi " Sura iskeletlerine" götürür.

Mavi ile işaretlediğim nokta ise " Karanlık Tapınağa " götürür.

Önce Sürgün Mağara'sında bulunan Heuk-Yong'dan görevimizi alıyoruz.

Sürgün Mağarası Heuk-Yong Bir Efsane'nin Günlüğü Görevi [Geniş Resimli Anlatım] 121wr

Görevimizi aldıktan sonra hazırlamış olduğum haritanın yardımıyla kırmızı noktalardan birisine gidiyoruz. Yerde yatan " Sura iskeleti-4 " ile karşılaşıyoruz ve üstüne bir kere tıklıyoruz. Birşey bulamadığımızı ve tekrar Heuk-Yong' un yanına dönmemiz istenir. Orada ölüp Şehirde başla deriz. Tekrar Heuk-Yong'a tıklarız ve bizden diğer sura iskeletlerini bulmamızı ister. Hazırlamış olduğum haritada 6 tane kırmızı renk ile işaretlediğim odalara gideriz ve sura iskeletlerini bulup birer kez tıklarız. 6 tane bulmuş olduğumuz sura iskeletleri bize toplamda 9 sayfa verir. Bizim 15 sayfa toplamamız gerekir. Bu durumda geriye 6 tane sayfamız kaliyor. Bu geride kalan 6 sayfayıda Sürgün mağrasında bulunan "Yeraltı Buz Gölemi" den temin ediyoruz ve görevimizi tamamliyoruz. Görevin sonunda 90.000.000 Deneyim puanı ve Efsanevi Günlük kitabını kazanıyoruz.

Sürgün Mağarası Heuk-Yong Bir Efsane'nin Günlüğü Görevi [Geniş Resimli Anlatım] 122hs

Sürgün Mağarası haritası eminim ki çok işinize yarayacaktır
http://onlineoyun.forumotions.net

Sürgün Mağarası Heuk-Yong Bir Efsane'nin Günlüğü Görevi [Geniş Resimli Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sürgün Mağarasına Giriş için "Kan taşı" Görevi [Geniş Resimli Anlatım]
» Dolunay,Kdp,Syh,Gby,Antik Çan - Düştüğü Yerler [Geniş Resimli Anlatım]
» Evlilik Rehberi [Geniş Resimli Anlatım]
» Dönüşüm Klavuzu [Geniş Resimli Anlatım]
» Liderlik Klavuzu (Geniş Anlatım)